dentsu aegis network

NORWAY

Jobb hos Dentsu Aegis Network

Stilling ledig: Byråleder Vizeum
Stilling ledig: Prosjektleder MKTG
Stilling ledig: Amnet Trader

  • AMNET

    Janicke Holst Eckbo
    M: +47 917 37 366
    E: janicke.eckbo@amnetgroup.com

  • AMPLIFI

    Harald Eide-Fredriksen
    M: +47 930 54 441
    E: harald.eide-fredriksen@dentsuaegis.com

  • CARAT

    Pelle Stensson
    M: +47 982 35 904
    E: pelle.stensson@carat.com

  • DENTSU AEGIS NETWORK NORGE AS

    Kristine Tennebø Lloyd
    M: +47 45106785
    E: kristine.lloyd@dentsuaegis.com

  • IPROSPECT

    Christian Fure
    M: +47 920 88 572
    E: christian.fure@iprospect.com

  • ISOBAR

    Lars Ragnar Kristiansen
    M: +406 03 762
    E: lars.kristiansen@dentsuaegis.com

  • MKTG

    Øystein Larbøl
    M: +4920 26 837
    E: oystein.larbol@mktg.com

  • VIZEUM

    Camilla Grund
    M: +47 978 88 111
    E: camilla.grund@vizeum.com